New Charging Pressure Controller for Ford Transit 2.2 TDCI 100PS-155PS
⭐ new actor! Prepared! NO DEPOSIT! ⭐ Board printing device - electronics Sealing set - assembly kit NEW CHARGING PRESSURE ACTUATOR FOR Ford Transit / Tourneo 2.2 TDCi 100PS-155PS 6NW010430-22 / G-73 / G-073 No return of the old part !! Express shipping on request Best quality, competence and experience for over 20 years. Product description PLEASE BE SURE TO CHECK THE G-......NUMBER ON YOUR CHARGING PRESSURE ACTUATOR!!!!!! The boost pressure control is already programmed/trained ready for installation G-73 / G-073 6NW010430-22 Suitable for: Tourneo / Transit 74kW / 100HP, 92kW / 125HP, 100kW / 135HP, 114kW / 155HP Year of construction Please compare the part number Your turbocharger with the table !!!!! 6NW010430-22 / G-73 / G-073 Ruhlsdorfer Str. 95b, 14513 Teltow Tel. +49 172 983082.