Lokar Hi-Tech Throttle Cable Kit | TC-1000HT36
Product Reviews
Name: Review:
Related Products
Lokar TCB40FIT Throttle Cable Bracket Fits w/Fitech EFI Stainless Steel
HMMWV M998 LOKAR SS THROTTLE CABLE ASSY W/ BRACKETS 62
HMMWV M998 LOKAR SS THROTTLE CABLE ASSY W/ BRACKETS 62" OAL 47L.255"D FLEX TUBE
Lokar Unv. Throttle Cable 36
Lokar Unv. Throttle Cable 36"
Black Steel LS1 Swap Throttle Cable Bracket for Lokar Throttle Accelerator Cable
Lokar Throttle Cable Bracket Throttle Body Mount Polished for Fitech EFI
Lokar Carburetor Accelerator Cable Replacement Inner Throttle Cable 36 in. SS